OpenStory (8.x-2.26) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Content type
ht: Tip kontni

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
