OpenStory (8.x-2.26) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
