OpenStory (8.x-2.3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Form ID
sr: ID форме

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Entity type
sr: Тип ентитета
