OpenStory (8.x-2.5) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: yes
hy: այո

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Open
hy: Բաց

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
