OpenStory (8.x-2.5) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Closed
nn: Stengt

en: yes
nn: ja

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
nn: Brukarar med retten "Skriv kommentarar" kan skrive kommentarar.
