OpenStory (8.x-2.6) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Open
cs: Otevřené

en: Format
cs: Formát

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: File MIME type
cs: MIME typ souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Severity
cs: Vážnost

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Authentication
cs: Ověření

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: User status
cs: Status uživatele

en: Apply
cs: Použít

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Supported formats
cs: Podporované formáty

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
cs: Uživatelé s oprávněním "Psát komentáře" mohou odesílat komentáře.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
cs: Uživatelé nemohou přidávat komentáře, ale již existující komentáře budou zobrazeny.

en: Comments are hidden from view.
cs: Komentáře jsou skryty.

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Approved status
cs: Stav schválení

en: Approved comment status
cs: Stav schválení komentáře
