OpenStory (8.x-2.7) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Open
ast: Abrir

en: Format
ast: Formatu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Severity
ast: Severidá

en: Authored on
ast: Autoría en
