OpenStory (8.x-2.8) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Severity
af: Strengheid

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.

en: Master
af: Meester
