OpenStory (8.x-2.8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
