OpenStory (8.x-2.8) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: yes
oc: òc

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Open
oc: Dobèrt

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Severity
oc: Importància

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.

en: Cron ran successfully.
oc: Tactament regular (cron) capitat.

en: Cron run failed.
oc: L'execucion de cron a fracassat.

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
oc: Los utilizaires amb l'autorizacion "Envia comentaris" pòdon mandar comentaris.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
oc: Los utilizaires no pòdon mandar comentaris, mas es aficharan los comentaris existents.

en: Comments are hidden from view.
oc: Los comentaris son amagats de la vista.

en: Master
oc: Maître
