OpenStory (8.x-2.8) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Open
sl: Odprto

en: Format
sl: Oblika

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Severity
sl: Resnost

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
