OpenStory (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Open
bg: Отвори

en: Format
bg: Формат

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Severity
bg: Строгост

en: Authored on
bg: Написано на

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
bg: Потребители с "Post comments" права могат да публикуват коментари

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
bg: Потребителите не могат да публикуват коментари, но могат да ги виждат.

en: Comments are hidden from view.
bg: Коментарите са скрити.
