OpenStreetMap (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Tools
cs: Nástroje

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Execute
cs: Vykonat
