OpenStreetMap (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Tools
id: Alat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Bundle
id: Bundel
