OpenStreetMap (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Tools
is: Tól

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: About
is: Um
