OpenStreetMap (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება
