OpenStreetMap (1.0.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Revision
ne: संशोधन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
