OpenStreetMap (1.0.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
