OpenStreetMap (1.0.3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Tools
ps: توكي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
