openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Update interval in minutes
bs: Interval osvježavanja u minutama

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Pressure
bs: Pritisak

en: Feels like
bs: Kao da je

en: Humidity
bs: Vlažnost
