openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Update interval in minutes
cs: Interval načítání v minutách

en: Weather
cs: Počasí

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Temperature
cs: Teplota

en: Wind speed
cs: Rychlost větru

en: Pressure
cs: Tlak

en: City
cs: Město

en: Country code
cs: Kód země

en: About
cs: Popis

en: Units of measurement
cs: Měrné jednotky
