openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Update interval in minutes
he: מרווח עדכון בדקות

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: standard
he: סטנדרטי

en: City
he: עיר

en: Select...
he: נא לבחור...

en: About
he: אודות

en: Units of measurement
he: יחידות מדידה
