openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Update interval in minutes
lt: Atnaujinimo trukmė minutėmis

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: standard
lt: standartinis

en: City
lt: Miestas

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai
