openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
mr: मिनीटामध्ये अंतराळ अद्यतनित करा

en: Weather
mr: हवामान

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Temperature
mr: तापमान
