openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: City
oc: Vila

en: API key
oc: Clau API

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: About
oc: A prepaus
