openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
te: తాజాకరణ వ్యవధి, నిముషాల్లో

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
