Open Woo (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
