Open Woo (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Theme
eu: Tema

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: General
eu: Orokorra

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Extension
eu: Luzapena

en: Organization
eu: Erakundea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
