Open Woo (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Client
fil: Kliyente

en: - Select -
fil: - Pumili -
