Open Woo (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Summary
hi: सारांश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Theme
hi: थीम

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: General
hi: सामान्य

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: Serial number
hi: क्रमांक
