Open Woo (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
