Open Woo (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Theme
hu: Smink

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: General
hu: Általános

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Manual
hu: Kézi

en: Search results
hu: Találatok

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Client
hu: Ügyfél

en: Request
hu: Felkérés

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Organization
hu: Szervezet

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Loading data...
hu: Adatok betöltése...

en: Serial number
hu: Sorozatszám
