OpenWoo (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
