Open Woo (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: URL
is: vefslóð

en: Theme
is: Þema

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: General
is: Almennt

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Organization
is: Stofnun

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
