Open Woo (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
