Open Woo (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: General
ku: گشتی

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
