Open Woo (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: General
lt: Bendras

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Extension
lt: Plėtinys

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
