Open Woo (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
