Open Woo (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
