Open Woo (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Theme
pl: Skórka

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: General
pl: Ogólne

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Manual
pl: Ręczne

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Client
pl: Klient

en: Request
pl: Żądanie

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Organization
pl: Organizacja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Loading data...
pl: Trwa ładowanie danych...

en: Serial number
pl: Numer seryjny
