Open Woo (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Theme
ro: Temă

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Changed
ro: Schimbat

en: Extension
ro: Extensie

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
