Open Woo (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: General
sk: Všeobecné

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Manual
sk: Manuálne

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Changed
sk: Zmenené

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Organization
sk: Firma

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku
