Open Woo (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Theme
sv: Tema

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: General
sv: Allmän

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Manual
sv: Manuell

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Changed
sv: Ändrad

en: Client
sv: Klient

en: Extension
sv: Filändelse

en: Organization
sv: Organisation

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Loading data...
sv: Laddar data...

en: Serial number
sv: Serienummer

en: Municipality
sv: Kommun
