Open Woo (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Created
te: సృష్టితం

en: General
te: సాధారణ

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
