Open Woo (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: Theme
tr: Tema

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: General
tr: Genel

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Attachments
tr: Ekler

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Changed
tr: Değişti

en: Request
tr: İstek

en: Extension
tr: Uzantı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
