Open Woo (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
