Open Woo (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Manual
af: Handleiding

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
