Open Woo (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Summary
bg: Обзор

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: General
bg: Общи

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Client
bg: Клиент

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
