Open Woo (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও
