Open Woo (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
